O nas


Forum Design Cards

Telefony i adresy

Forum Design Cards

Polska Drukarnia Artystyczna

Forum Design Cards – lider na rynku druków ozdobnych. Od 19 lat tworzymy unikalne druki okolicznościowe, zaproszenia, dyplomy, certyfikaty, opakowania ozdobne, umiejętnie łącząc tradycyjne, rzemieślnicze metody z innowacyjnymi technologiami. U nas kreatywny design spotyka się z klasą, funkcjonalnością i oryginalnym stylem.

Zaproszenie, papeteria firmowa, karty świąteczne z życzeniami, teczki firmowe z papierów barwionych w masie, ozdobne koperty jakikolwiek druk okolicznościowy jest Ci potrzebny, my zaskoczymy Cię swoją kreatywnością, jakością oraz dbałością o każdy detal podczas projektowania i wydruku.

Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, szukających wyjątkowych kart okolicznościowych, jak i Klientów biznesowych, którzy poprzez druki ozdobne chcą kreować swój wizerunek. Nasze projekty idealnie wpiszą się w system identyfikacji wizualnej Twojej firmy, stanowiąc same w sobie profesjonalną wizytówkę działalności. Łącząc artyzm z funkcjonalnością, dostarczamy zaskakujących rozwiązań poligraficznych na każdą okazję.

Kreatorzy druku z doświadczeniem

Forum Design Cards powstało w 1998 roku. Od samego początku wiedzieliśmy, czego chcemy: zapewnić naszym Klientom zupełnie nowy wymiar druku. Sprawić, by zwykłe kartki świąteczne czy druki firmowe zyskały walory artystyczne, przyciągając uwagę swoim designem, kształtem oraz teksturą.

Dzięki kreatywnemu podejściu do poligrafii i stałemu poszukiwaniu nowych ścieżek rozwoju, osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Dziś Forum Design Cards to największy w Polsce producent unikalnych druków ozdobnych i marka znana w wielu krajach świata. Nasz zespół liczy 60 specjalistów w dziedzinie poligrafii młodych i pełnych pasji. Forum Design Cards to żywa, idąca z duchem czasu marka, która nieustannie wyprzedza potrzeby najbardziej wymagających. Daj się zaskoczyć naszej jakości i kreatywności! Zaufaj nam, bez względu na to, jakich druków potrzebujesz.

Co czyni naszą ofertę wyjątkową?

Do każdego zlecenia na druki ozdobne podchodzimy indywidualnie. Nasi graficy nie pracują na gotowych szablonach i nie idą utartymi, schematycznymi ścieżkami. Każdy projekt karty okolicznościowej czy biznesowej powstaje od zera.

Inspiracje czerpiemy zarówno z najnowszych trendów w designie, tradycji kaligraficznej i zdobniczej, jak i ze wszystkiego, co związane jest z wizerunkiem naszego Klienta.

Staramy się poznać Ciebie, Twoje wartości oraz cechy wyróżniające Cię na tle innych. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w naszych projektach. Dzięki takiemu zaangażowaniu w kreowanie druków ozdobnych, tworzymy małe dzieła sztuki nasze kartki niejednokrotnie stają się nawet produktami kolekcjonerskimi.

Jakość i nowoczesność

Wiemy, że pomysłowy design to nie wszystko. By koncepcja przerodziła się w gotowy druk, potrzebne jest również nowoczesne zaplecze technologiczne. Forum Design Cards takim dysponuje. Zaawansowane urządzenia poligraficzne, pozwalają nam m.in. korzystać z takich technik jak złocenie, srebrzenie czy tłoczenie dla uzyskania spektakularnego efektu.

Jakość to również papier nasze druki i kartki okolicznościowe powstają na certyfikowanych papierach o odpowiednio dobranej gramaturze i teksturze. Wykorzystujemy także nowości na rynku papierniczym włączając w to: papiery jedwabne, bawełniane czy nawet papiery z owoców. Wszystko po to, by nasze wyroby poligraficzne pozwoliły Ci się wyróżnić i pozwoliły stworzyć profesjonalny wizerunek.

Ekskluzywne druki ozdobne na Twoje zamówienie

Chcesz poznać pełnię naszych możliwości i odkryć zupełnie nowy, lepszy wymiar druku?

Czekamy na Ciebie zarówno w siedzibie naszej drukarni w Nadarzynie pod Warszawą, jak i w sygnowanych salonach wzorniczych:

Możesz również odwiedzić jeden z naszych punktów dystrybucji znajdują się w kilkudziesięciu miejscach w kraju i za granicą. Doceń wartość dobrego partnera w biznesie współpracuj z Forum Design Cards! www.fdc.com.pl