Drewno


Na czym wykonujemy naszą usługę?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!
Grawerujemy skrzynki, deski, akcesoria ślubne, pudełka… Orientacyjne wymiary materiałów to 80×200 cm, natomiast maksymalne wymiary graweru to 80×80 cm. Państwo dostarczają produkt, my – zajmujemy się całą resztą!

Nie mamy ograniczeń. Grawerujemy logotypy, teksty promocyjne, nazwy, numery referencyjne, zdjęcia oraz wszelkiego rodzaju grafiki zaproponowane przez naszą firmę lub zlecone przez Państwa.

Nasze maszyny precyzyjnie wygrawerują zaproponowane przez Państwa kształty i wyeksponują każdy detal wzoru, nie niszcząc powierzchni wokół graweru.

Jak wygląda proces realizacji ?

Wspólnie z naszymi grafikami zaprojektujemy wzory stosując się do Państwa oczekiwań. W etapie końcowym przeniesiemy projekt na dostarczony przez Państwa, drewniany produkt. Wygrawerowany przedmiot będzie spersonalizowany specjalnie dla Państwa co doda mu wartości emocjonalnej i uroku. Każde zamówienie oznacza indywidualną wycenę graweru, którą przygotujemy dla Państwa w ciągu 24 godzin od złożenia zapytania.

Indywidualne realizujemy ścieżkę zakupową każdego klienta.

Postaw na naszą firme!

Jesteśmy firmą z 20- letnim doświadczeniem. Cechujemy się dokładnością i dbaniem o szczegóły w każdym projekcie. Zamówienia realizujemy dla czołowych marek polskiego i międzynarodowego biznesu. Dzięki naszej usłudze każdy ma okazję zachować elementy natury stworzone specjalnie dla siebie. Dysponujemy ponad dziesięcioma szybkimi maszynami, które dziennie grawerują nawet do
10 000 przedmiotów!