Grawerowanie drewna. Indywidualne projekty. W naszej firmie każdy klient otrzyma profesjonalną obsługę od zapytania do dostarczenia finalnego produktu. Tworzymy dla Państwa, bo sztuka i biznes idą w parze z naturą.

Na czym wykonujemy naszą usługę?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje! Grawerujemy skrzynki, deski, akcesoria ślubne, pudełka... Orientacyjne wymiary materiałów to 80x200 cm, natomiast maksymalne wymiary graweru to 80x80 cm. Państwo dostarczają produkt, my - zajmujemy się całą resztą!

Co mogą Państwo wygrawerować na dostarczonym przedmiocie?

Nie mamy ograniczeń. Grawerujemy logotypy, teksty promocyjne, nazwy, numery referencyjne, zdjęcia oraz wszelkiego rodzaju grafiki zaproponowane przez naszą firmę lub zlecone przez Państwa.

Nasze maszyny precyzyjnie wygrawerują zaproponowane przez Państwa kształty i wyeksponują każdy detal wzoru, nie niszcząc powierzchni wokół graweru.

Jak wygląda proces realizacji ?

Wspólnie z naszymi grafikami zaprojektujemy wzory stosując się do Państwa oczekiwań. W etapie końcowym przeniesiemy projekt na dostarczony przez Państwa, drewniany produkt. Wygrawerowany przedmiot będzie spersonalizowany specjalnie dla Państwa co doda mu wartości emocjonalnej i uroku. Każde zamówienie oznacza indywidualną wycenę graweru, którą przygotujemy dla Państwa w ciągu 24 godzin od złożenia zapytania.

Indywidualne realizujemy ścieżkę zakupową każdego klienta.

Terminy:

do 2-3 dni

Dlaczego warto złożyć zamówienie w naszej firmie?

Jesteśmy firmą z 20- letnim doświadczeniem. Cechujemy się dokładnością i dbaniem o szczegóły w każdym projekcie. Zamówienia realizujemy dla czołowych marek polskiego i międzynarodowego biznesu. Dzięki naszej usłudze każdy ma okazję zachować elementy natury stworzone specjalnie dla siebie. Dysponujemy 6 szybkimi maszynami, które dziennie grawerują nawet do 5 000 przedmiotów!

Cennik usług grawerowania na powierzonym materiale drewno, przykładowa cena netto

do 10 szt. od 11 - 250 szt. od 251 - 500 szt. od 501 - 2000 szt.
Przykładowa cena grawerowania format 10 cm x 10 cm (przy większych formatach będzie indywidualna wycena) 50 zł (całość) 3 zł/szt. 2,5 zł/szt. 2,3 zł/szt.
Do całości zamówienia doliczane jest 30 zł za ustawienie maszyny

Inne produkty: